oferta szkolenia Trenerzy
TRENER/DORADC/PR-owiec

Cezary Wojtczak

Z wykształcenia politolog i menadżer. Ekspert w dziedzinie szeroko rozumianej komunikacji.

Z wykształcenia politolog i menadżer. Ekspert w dziedzinie szeroko rozumianej komunikacji. Pracuje jako trener biznesu, nauczyciel akademicki, dziennikarz i PR-owiec. Autor innowacyjnego projektu szkoleniowego „Mistrzowskie wystąpienia publiczne”, w którym realizuje swą pasję jaką są publiczne prezentacje. Posiada Kartę Prezenterską Telewizji Polskiej. Doradza firmom w zakresie Media Relations, szkoli rzeczników prasowych, dziennikarzy, samorządowców i biznesmenów. W 2009 roku uznany przez miesięcznik „PRESS” za jednego z najlepszych dziennikarzy w regionie kujawsko-pomorskim. Do roku 2015 realizował cykliczne programy edukacyjno-publicystyczne emitowane na ogólnopolskiej antenie TVP Regionalna. Od 10-ciu miesięcy prezes Zarządu i Redaktor Naczelny Polskiego Radia PiK.

“Moją dewizą jest wiarygodność. Aby to osiągnąć trzeba maksymalnie angażować się w swoją pracę. Należy też umieć słuchać i być otwartym na innych ludzi oraz nowe doświadczenia. Cechuje mnie determinacja, niezależność i optymizm. Jestem zwolennikiem proaktywnej postawy wobec życia, pozytywnego nastawienia i motywacji do działania.”

Wykorzystaj wsparcie dla innowacji w Twoim JST

skorzystaj z naszej oferty

Masz pytania?
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu!

Przekonaj się jak w prosty sposób unowocześnić funkcjonowanie Twojej JST. Sprawdź jakie rozwiązania proponujemy. Dowiedz się jakie korzyści przyniesie współpraca z nami. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.